Praca TYCHY

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY I ZAOPATRZENIA

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Dbałość o ekspozycję i sprzedaż towarów,
  • Całościowe koordynowanie procesu zakupowego (sporządzanie zamówień do dostawców, bieżąca komunikacja z dostawcami w celu zapewnienia terminowości dostaw oraz przyjmowanie towarów),
  • Kontrola zgodności faktur z dostawami,
  • Prowadzenie zapytań ofertowych,
  • Odpowiedzialność za stany magazynowe,
  • Współpraca z działem sprzedaży i magazynem,
  • Umiejętność pracy w zespole i utrzymywanie pozytywnych relacji z współpracownikami.

Wymagania:

  • Wykształcenie ogrodnicze/ rolnicze lub doświadczenie w branży ogrodniczej – warunek mile widziany,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • Odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office),
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt GT.

Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • Wynagrodzenie podstawa + premia.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

mm@greenpunkt.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić zgodę na przetwarzane danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

AKTUALIZACJA DANYCH: 18.03.2019r Greenpunkt