Dni Ogrodnika - Targi Międzynarodowe 2016

XVIII Dni Ogrodnika – Tragi Międzynarodowe GOŁUCHÓW

 

We wrześniu (10-11.09.2016) nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w XVIII edycji Targów Międzynarodowych organizowanych w Gołuchowie koło Kalisza. Cieszące się coraz większą rzeszą odbiorców Dni Ogrodnika jak co roku obfitowały w wiele niespodzianek, a sprzyjająca pogoda zachęcała do korzystania z przygotowanych atrakcji.

 

Podczas organizowanych targów nasza firma zaprezentowała sztandarowy asortyment. Odwiedzający nasze stanowisko goście mogli zapoznać się z najnowszą propozycją sadzonek roślin ozdobnych włoskiej firmy Sentier, jak również z ofertą nawozów rozpuszczalnych firmy Planta oraz fińskich podłoży firmy Kekkilä. Dzięki licznym roślinom wyeksponowanym wokół naszego stanowiska, klienci mogli poznać jakość oferowanego towaru oraz skorzystać z porad fachowców. Goście zaciekawieni ofertą torfu Kekkilä mogli sprawdzić jego dostępne frakcje, zapytać o walory i korzyści jakie niesie ze sobą produkcja roślin w tego rodzaju podłożu oraz pozyskać niezbędną wiedzę na temat wyboru odpowiedniego torfu do rodzaju uprawianych roślin.

 

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane przez nas okazy cyklamena wielkokwiatowego odmiany "Halios" oraz miniaturowego odmiany "Metis". Piękne kwiaty, dekoracyjne liście  i szeroka gama barw przyciągały rzesze klientów. Klienci mieli możliwość zobaczenia jak wygląda doskonałej jakości włoska sadzonka cyklamena, zarówno tego dużego jak i małego. Odmiany o postrzępionych kwiatach, miniatury i odmiany dwubarwne z pięknymi ciemnozielonymi lub srebrnymi liśćmi, stanowiły nie lada gratkę dla wielbicieli tych roślin.

 

Największe targi ogrodnicze w kraju obfitowały w wiele atrakcji. Odwiedzający mogli zaczerpnąć wiedzy podczas organizowanych seminariów fachowych i skorzystać z porad wielu naukowców - praktyków.

 

Z niecierpliwością czekamy na następne targi.