PREPARATY DO KONDYCJONOWANIA

Preparaty do kondycjonowania przedłużają trwałość kwiatów ciętych oraz gotowych kompozycji kwiatowych. Wspomagają także pobieranie wody przez łodygę oraz dostarczają składniki wpływające na wzrost i rozwój pąków, wybarwienie i kwitnienie. Dzięki tym środkom woda jest dłużej czysta, a bakterie nie rozwijają się.

CHRYSAL

Preparaty do kondycjonowania wszystkich kwiatów ciętych. Dostarcza kwiatom energii do rozwoju pąków, stymuluje pobór wody i otwieranie pąków niedojrzałych kwiatów, m. in. goździków, frezji, gipsówki.

Chrysal CVBN (tabletki)
Chrysal Professional 2 CDCN 
Chrysal Professional 2 CKCN
Chrysal Professional 3 ACN 
Chrysal RVB CLEAR
Chrysal Spray 

 

CHLORIS

Naturalne preparaty do kondycjonowania, które wydłużają trwałość kwiatów ciętych, spowalniają procesy więdnięcia, odkażają wodę. Są w 100% biodegradowalne, hipoalergiczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt, roślin i środowiska naturalnego. Nie posiada karencji, nie zostawia pozostałości oraz eliminuje szkodliwe dla roślin bakterie, wirusy i grzyby. Preparaty te wydłużają trwałość kwiatów ciętych o 20% w porównaniu do standardowych, chemicznych odżywek do kondycjonowania. 

CHLORIS Płyn do kwiatów ciętych i roślin doniczkowych
CHLORIS Professional Flowers do kwiatów ciętych o zapachu eukaliptusa
CHLORIS Professional do roślin ozdobnych
CHLORIS Spray koncentrat do pielęgnacji roślin o zapachu eukaliptusa
CHLORIS Spray do pielęgnacji roślin o zapachu eukaliptusa

NABŁYSZCZACZE

Preparaty usuwające plamy (osady) z liści, pojawiające się na skutek zraszania roślin, dodatkowo pozwalają na uzyskanie połysku. Ograniczają osadzanie się kurzu. Nie są zalecane przy kaktusach, sukulentach, paprociach, roślinach owłosionych lub o delikatnych liściach oraz na rozwinięte kwiaty.

AGRECOL Nabłyszczacz do liści
SUBSTRAL Nabłyszczacz do liści

FLEUR VITAL

Preparat do kondycjonowania w formie sypkiej przedłuża trwałość kwiatów ciętych.

FLEURVITAL saszetki