PREPARATY DO DEZYNFEKCJI

Przed rozpoczęciem sezonu uprawowego ważne jest zadbanie o obiekty szklarniowe oraz narzędzia czy urządzenia ogrodnicze. Zastosowanie odpowiednich preparatów do dezynfekcji uchroni uprawę przed bakteriami i chorobami grzybowymi. Dzięki temu zabiegowi poprawia się zdrowotność roślin oraz zwiększy się jakość plonów.

AGRIGERM

Preparat do odkażania podłoża, działa bakteriobójczo, grzybobójczo i glonobójczo. Nie należy nim traktować roślin. Można stosować go do odkażania naczyń, skrzynek, podpór, mat i narzędzi ogrodniczych, ogumienia maszyn rolniczych, a także szklarni, tuneli foliowych, przechowalni i magazynów. Zwalcza glony na powierzchniach betonowych, szkle i folii.

Agrigerm 2000

ALDEKOL

Środek do dezynfekcji szklarni, tuneli, kompostowni, pieczarkarni między cyklami uprawowymi, przechowalni ziemniaków i innych roślin, pomieszczeń oraz miejsc hodowli i transportu zwierząt. Działa bakterio-, wiruso-, grzybo- i szkodnikobójco. Nie należy traktować nim roślin.

Aldekol DES 03
Aldekol DES FF

 

DESOGERME

Preparat do dezynfekcji pomieszczeń uprawowych (szklarnie, tunele foliowe), wyposażenie, narzędzi i sprzętu ogrodniczego, magazynów produktów roślinnych, środków transportu. W zależności od typu produktu ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, algobójcze i wirusobójczo. 

Desogerme SP
Desogerme Microserre
Desogerme Microsept P750

CHLORIS FOGG

Biodegradowalny preparat do dezynfekcji kwiatów ciętych poprzez zamgławianie. Dezynfekuje powietrze i powierzchnie w obecności kwiatów (chłodnie, kwiaciarnie, donice, wiadra, wózki, podłogi oraz rośliny). Działa grzybobójczo, bakteriobójczo I wirusobójczo. Rozwój chorób liści i kwiatów jest hamowany, a żywotność kwiatów się wydłuża. Znika pleśń z powierzchni pomieszczeń oraz liści i kwiatów.

Chloris FOGG 

 

MENNO FLORADES

Preparat do odkażania stołów uprawowych (zalewowych), konstrukcji szklarni, urządzeń, pustych tuneli i szklarni. Można stosować w obecności roślin.

Menno Florades 90

MANEX

Preparat używany przy chirurgicznej dezynfekcji rąk, w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym.

Manex Autosechant